Sławomir Wojtkowski


filozof, etyk, strateg, badacz i wielbiciel reklam

Spider-Man rozmnożył się w Warszawie

Centrum Warszawy opanował człowiek-pająk, a właściwie ludzie-pająki. Wystarczy krótki spacer, żeby spotkać ich kilku. Choć podejrzewam, że mamy do czynienia z plagą. Wyglądają cokolwiek niepokojąco, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Czają się. Jakby za chwilę mieli skoczyć do walki. Lub co najmniej akrobatycznych popisów. Ale nic takiego nie następuje. Znieruchomieli. Czy na zawsze? Teraz bardziej już przypominają żaby, które same są zagubione (w gąszczu miasta), przytłoczone (ruchem i hałasem ulicy), a nawet wystraszone (większymi od nich reklamami).

Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 01 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 02 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 03 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 04 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 05 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 06 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 07 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 08 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 09 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 10 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 11 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 12 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 13 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 17 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 18 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 19 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 20 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 21 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 23 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 24 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 25 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 26 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 28 Spiderman rozmnozyl sie w Warszawie - , 29

Zobaczymy co się stanie 25 kwietnia. Najnowsza odsłona przygód człowieka-pająka właśnie wtedy wchodzi na ekrany polskich kin. Cóż, nie da się tego nie zauważyć.

[sw, kwiecień 2014]

Spider-Man 2 international trailer

Spider-Man był w Warszawie już wcześniej

Komentarze:

  1. Kris
    25.04.2014 07:25 #

    według mnie super pomysł , dodatkowo na facebooku można znaleźć ciekawe info pod hashtagiem #spiderme

    pozdrawiam ;)

Wypowiedz się


 

-->